Carmen Iohannis a făcut furori în prima zi de școală! Ce obiect vestimentar a atras privirile curioșilor și cât ar fi dat pe el

Autor: Ancuța Paraschivoiu

Publicat: 10-09-2018 19:29

Actualizat: 10-09-2018 19:41

Article thumbnail

Sursă foto: bugetul.ro

Soția președintelui Iohannis a strălucit în prima zi de școală. Aceasta a pășit, cu zâmbetul pe buze, alături de elevii săi, într-un nou an școlar. Carmen Iohannis a ales o ținută viu colorată, iar toate privirile au fost ațintite asupra sandalelor sale.


„Păşim plini de optimism şi sperăm să ne realizăm toate planurile pe care ni le stabilim în această zi. Fiind an centenar, sigur că aspiraţiile noastre vor fi şi mai înalte şi sper ca în acest an să le atingem, în cea mai mare măsură. E o zi foarte bucuroasă, pentru că mă întâlnesc cu foştii elevi, mă aşteaptă aicea, şi preiau o clasă de boboci, clasa a IX-a E, pe care sper să îi conduc până când se poate spre sfârşitul acestui liceu. Vă doresc tuturor să aveţi bucuria zilei de astăzi în suflete şi pe parcursul anului care urmează', a declarat Carmen Iohannis la serbarea de deschidere a noului an şcolar pentru Tribuna Sibiu.


Carmen-Iohannis-prima-zi-de-scoala


La rochia viu colorată aceasta a asortat o geantă albatră și o pereche de sandale cu bretele. Sandalele au atras tuturor atenția. Potrivit viva.ro
, Carmen Iohannis ar fi dat mai puţin de 800 de euro (aproximativ 3.800 de lei) pe acestea. Multe vedete şi bloggăriţe le au, brand-ul Hemes fiind şi pe placul lor, şi pe placul Primei Doamne a României.

Vezi și Mare atenție! Toți șoferii care au mașini înmatriculate trebuie să facă asta – În această săptămână s-a decis totul

S-a aflat! Cine este omul care a adus-o pe Irina Tănase în apropierea lui Liviu Dragnea – Liderul PSD care a „descoperit-o”


Guvernul Dăncilă pune banii pe masă! Sute de persoane beneficiază de sume importante

Urmărește-ne pe social media
Facebook IconYouTube IconTikTok Icon
Google News
Articole Similare
Parteneri