Robor a ajuns și la casele de pariuri. Persoanele interesate pot miza pe nivelul la care ar putea ajunge indicele robor la trei luni până la sfârșitul lunii iulie sau până la sfârșitul anului 2018.
Astfel, compania oferă o cotă de câştig de 1,40 pentru persoanele care pariază că ROBOR la 3 luni va ajunge la 3,5% până la finalul lunii iulie şi una de 2,75 pentru cei care vor preconiza că indicele nu va atinge acest prag, până la 31 iulie.
De asemenea, pariorii care vor alege să mizeze pe faptul că ROBOR la 3 luni va ajunge să atingă 4% până la 31 decembrie 2018, vor avea o cotă de câştig de 2,5, iar cei care vor paria că nu va atinge acest nivel, vor avea o cotă de 1,5.
Vezi și Exclusiv! Cât de bogați sunt cei patru candidați la șefia DNA: Cine conduce topul
Președintele Iohannis a semnat! Se majorează vârsta de pensionare pentru acești bugetari
EXCLUSIV! Decizie importantă a autorităților în cazul criminalei de la metrou! Magdalena Șerban a părăsit Spitalul-Penitenciar Jilava
Cine s-ar fi gândit la asta!? Indicele ROBOR, la casele de pariuri-Care sunt cotele de câștig
Trending

29 marPolitica
Datorul Nicușor Dan la stat. Președintele nu a mai ascuns că va fi executat silit

29 marActual
Electrocasnicul care consumă cel mai mult. Te poți lipsi de el, există alternative mai ieftine

29 marSocial
300 de lei în plus la pensie, în luna mai. Un milion de români vor primi banii

07:56Actual
Peștele cu urme de paraziți, un pericol pentru sănătate. Locuri de evitat când cumpărați alimentul

19 minute în urmăActual
Carnea de miel, lux de Paște. Prețul exorbitant, luat în vizor de Protecția Consumatorilor
Articole Similare

29 marEconomie
RO e‑Factura, obligație de la 1 iunie 2026 și pentru acești români. Nu contează că ești persoană fizică

23 marEconomie
Stare de criză pe piața țițeiului din România. Autoritățile revin cu OUG, anunțul de la Guvern

22 marEconomie
Banii cash, sub plafon impus de UE. O nouă limită va intra în vigoare de la 1 iulie 2027

20 marEconomie
Bugetul anului 2026, adoptat, după lungi dezbateri. Partidele aflate la guvernare au ajuns la un consens

20 marEconomie



