Operatorul a început deja să lipească afișe pe stâlpii din București, prin care își anunță marea intrare pe piața de servicii de internet fix şi televiziune prin conexiuni de fibră optică.
Potrivit zf.ro, Orange a intrat pe piaţa de servicii fixe printr-un contract care îi oferă acces contra cost la reţeaua fixă din mediul urban a Telekom România. Operatorul are aproape 600.000 de clienţi pentru serviciile de televiziune şi de internet fix, dintre care câteva zeci de mii sunt furnizate prin intermediul reţelei Telekom.
Vezi și După ce a fost cumpărată de un colos american, o companie din România pune la bătaie sute de posturi! Are TREI fabrici mari pe piața locală
GEST FABULOS al Simonei Halep: Darul care poate salva vieţi – Andreea Esca s-a ocupat de tot
ALERTĂ! Produs contaminat cu salmonella: În ce magazin din România s-a descoperit- autorităţile intervin ÎN FORŢĂ


















