Vești proeaste pentru afaceristul Marcel Toader. Acesta a primit lovitura finală. În urmă cu ceva timp, fostul soț al Gabrielei Cristea a mărturisit că are datorii uriașe și riscă să fie executat silit, după ce a fost dat în judecată de administratorul blocului în care locuieşte. Afaceristul nu a mai achitat întreţinerea de aproape patru ani și are restanțe de aproximativ 40 000 de lei.
Acum, Toader a pierdut procesul pentru neplata întreținerii, aproximativ 40.000 lei și a fost somat să părăsească imobilul în termen de 30 de zile.
Casa lui Marcel Toader va fi scoasă la vânzare, nu de proprietar, ci de asociația de locatari care l-a dat în judecată pentru neplata întreținerii.
La sfârșitul procesului, magistraţii Judecătoriei Sectorului 5 au dispus executarea silită, scrie cancan.ro.
Vezi și Toți șoferii sunt vizați! Intră în vigoare în această noapte! Schimbare uriașă la pompă
Toți cei care suferă de această boală sunt vizați! Vor fi plătiți pe perioada concediului și vor primi normă de hrana
Schimbare inedită în noua Lege a pensiilor-Ce se va întâmpla cu ajutorul de deces
Probleme uriașe pentru Marcel Toader! Ce au hotărât magistrații
Trending

23 marEntertainment
Fiica lui Horia Moculescu, îngropată în datorii. Compozitorul i-a lăsat rate pe următorii 8 ani în loc de moștenire

23 marPolitica
Diana Șoșoacă, audiată în ședință secretă. După ce susținuse că sunt doar zvonuri, șefa SOS ajunge în fața Parlamentului European

23 marEntertainment
Clinica de lux deținută de Oana Zăvoranu, demolată de executori. Afacerea îngropată în datorii a ajuns la final de drum

23 marActual
Ora de vară 2026. Se schimbă ceasul la final de martie, noaptea va fi mai scurtă cu 60 de minute

23 marEconomie
Stare de criză pe piața țițeiului din România. Autoritățile revin cu OUG, anunțul de la Guvern

circa 1 oră în urmăSocial
ANL cu noi modificări. Legea ar putea să se schimbe în favoarea tinerilor, vor putea obține mai ușor locuințe sociale
Articole Similare

23 marEconomie
Stare de criză pe piața țițeiului din România. Autoritățile revin cu OUG, anunțul de la Guvern

22 marEconomie
Banii cash, sub plafon impus de UE. O nouă limită va intra în vigoare de la 1 iulie 2027

20 marEconomie
Bugetul anului 2026, adoptat, după lungi dezbateri. Partidele aflate la guvernare au ajuns la un consens

20 marEconomie
Banii de la stat pe care mulți români nu știu că îi pot încasa. Află unde trebuie să verifici dacă ești printre beneficiari, este dreptul tău

18 marEconomie



