Românii invadează Lidl în perioada 23-29 septembrie. Produsele pe care le vor găsi în magazine au fost mereu pe placul lor

Autor: Dragos Stefanescu

Publicat: 23-09-2024 05:34

Actualizat: 23-09-2024 15:00

Article thumbnail

Sursă foto: Bugetul.ro

Pentru a-și fideliza clienții, Lidl oferă săptămânal promoții foarte tentante. În perioada 23-29 septembrie 2024, românii se vor bucura de noi oferte excelente în magazinele retailerului german din toată țara. Câteva dintre produsele adorate de gurmanzi se vor găsi la prețuri imbatabile. Cei care vor să profite de aceste promoții trebuie să se grăbească!

Lidl este unul dintre cei mai importanți jucători de pe piața de retail din țara noastră, strategia sa bazându-se pe vânzarea de produse de calitate la prețuri imbatabile. Săptămânal, retailer-ul german oferă promoții la zeci de produse, astfel că românii se pot bucura mereu de oferte avantajoase.

Promoțiile Lidl din săptămâna 23-29 septembrie

Pentru perioada 23-29 septembrie 2024, Lidl a pregătit pentru clienții fideli o serie de reduceri care nu trebuie ratate. Printre produsele care se vor regăsi la prețuri promoționale se numără și scăricica de porc, natur sau marinată, aceasta putând fi cumpărată la prețul de doar 2,49 lei/100 de grame. Un alt produs pe care românii îl adoră este salamul nobil feliat, marca Dulamo, acesta având acum un preț de doar 5,99 lei/150 de grame. Și merele roșii vor beneficia de o reducere de 40%, putând fi achiziționate cu doar 2,99 lei/kilogram.

Alte produse care se vor găsi la prețuri excelente pe rafturile magazinelor Lidl în această perioadă sunt:

  • Iaurt natur în stil grecesc Pilos - 9.79 lei;

  • Miere de tei - 9,99 lei, fiind redusă de la 13,99 lei;

  • Migdale crude - 8,99 lei;

  • Fistic fără sare - 11,99 lei;

  • Crenvurști cu carne de curcan - 10,19 lei;

  • Ouă ecologice - 13,99 lei;

  • Făină bio - 4,99 lei;

  • Aripi de pui hrănit cu porumb - 1,59 lei/100 de grame;

  • Piept de gâscă - 5,99 lei/100 de grame;

  • Salam ardelenesc - 13,99 lei.

(CITEȘTE ȘI: Cuponul de la Lidl, valabil până la 1 octombrie 2024, adorat de clienți. Produsele pe care le pot obține sunt atractive pentru orice român)

Produsele bio vor avea prețuri excelente

În această săptămână, românii care preferă produsele Bio se vor putea bucura de prețuri foarte avantajoase. Zeci de produse din această gamă vor beneficia de reduceri importante în magazinele Lidl. Printre acestea se regăsesc:

  • Înghețată bio, ciocolată, vanilie sau căpșuni - 9,99 lei, fiind redusă de la 12,99 lei;

  • Iaurt bio Milbona, 3,8% grăsime - 1,79 lei;

  • Legume bio, Freshona - 12,99 lei;

  • Fructe bio congelate, zmeură/afine - 12,99 lei;

  • Gem bio Maribel - 8,99 lei;

  • Biscuiți cu ovăz ecologic - 8,29 lei;

  • Vin ecologic Cabernet Sovignon - 9,99 lei, fii d redus de la 14,99 lei;

  • Crenvurști/cârnați bio - 18,99 lei;

  • Brânză Feta bio - 14,99 lei.

(NU RATA: Televizor gratis la Lidl până pe 29 septembrie. Vouchere de 300 de lei și console de gaming sunt alte premii puse la bătaie)

Explorează subiectul
Urmărește-ne pe social media
Facebook IconYouTube IconTikTok Icon
Google News
Articole Similare
Parteneri