Șocant! O jurnalistă a fost bătută cu bestialitate în plină stradă! Motivul este incredibil

Autor: Eugen Dinu, redactor

Publicat: 22-06-2017 15:59

Actualizat: 22-06-2017 15:45

Article thumbnail

Sursă foto: bugetul.ro



O jurnalistă a primit o bătaie crâncenă pe stradă. Este vorba de fotoreportera publicației Jurnal de Chișinpu, Nadeja Roșcovanu.

Aceasta a fost lovită cu bestialitate în sectorul Ciocana, din Chișinău, de proprietarul unui magazin și o vânzătoare. Femeii i s-a dat o chiflă cu termenul expirat, iar ea i-a făcut o poză. Deşi incidentul a fost filmat şi există martori, proprietarul gheretei respinge acuzațiile. Mai mult decât atât. El spune că jurnalista ar fi adus cornul vechi în chioşcul lui, scrie jurnaltv.md, citat de Antena3.ro.

Ziarista susține, însă, că, după ce a ieșit de la muncă, a intrat într-un chioşc să-și cumpere ceva de mâncare, doar că i s-a dat un corn cu termenul de valabilitate expirat. Atunci când a cerut explicații, vânzătoarea a refuzat să-i răspundă, iar după ce a fotografiat produsul alimentar, a fost luată la bătaie.

Conform sursei citate, Nadejda Roșcovanu mai spune că, după câteva minute, cei doi agresori au atacat-o din nou.

https://www.youtube.com/watch?v=Ck4zSM6wCgE


Urmărește-ne pe social media
Facebook IconYouTube IconTikTok Icon
Google News
Articole Similare
Parteneri