Ucigașul evadat de la Spitalul de Psihiatrie, găsit decedat într-o pădure! Ce i-ar fi provocat moartea

Autor: Eugen Dinu, redactor

Publicat: 18-11-2016 15:15

Actualizat: 18-11-2016 15:04

Article thumbnail

Sursă foto: bugetul.ro

Autoritățile române au fost puse pe jar marți, atunci când un ucigaș a evadat de la Spitalul de Psihiatrie și pentru Măsuri de Siguranță Săpoca, unde ispăşea o măsură privativă de libertate după ce şi-a omorât mama.


Purtătorul de cuvânt al Poliției Județene Buzău, Mihai Drăghiciu, a anunțat că bărbatul a fost găsit mort de forţele de ordine într-o pădure din localitatea Mierea, județul Buzăum, informează news.ro.



Se presupune că bărbatul în vârstă de 53 de ani a decedat din cauza frigului. Sursa citată menționează că zona unde s-a găsit cadavrul acestuia se află la câţiva kilometri de secţia Ojasca a Spitalului de Psihiatrie Săpoca.


Vezi și VIDEO/Revoltător! O fată a fost batjocorită și dezbrăcată în plină stradă, în București!

Șocant! Cine l-ar fi omorât pe fiul ofițerului SRI din Iași


Gafă colosală a PNL! Cum se fac singuri de râs DIN NOU


Încă un artist dintr-o legendară trupă românească a murit! A fost bun prieten cu Florin Piersic


 

Urmărește-ne pe social media
Facebook IconWhatsApp IconTelegram IconYouTube Icon
Google News
Articole Similare
Parteneri