Elena Udrea, mesaj în ziua votului: Nu-mi doresc să plec de aici și aș dori ca fiecare să-și găsească locul aici

Autor: Alexandra Iana, redactor

Publicat: 10-11-2019 14:22

Actualizat: 10-11-2019 12:14

Fostul ministru  Elena Udrea a votat duminică în cadrul alegerilor prezidențiale. Ea a spus la ieșirea de la urne că nu se așteaptă ca lucrurile să se schimbe radical într-un viitor apropiat.


„Sunt probabil singurul om care s-a întors în România sau unul dintre puținii români care s-a întors în România. Nu-mi doresc să plec de aici și aș dori ca fiecare să-și găsească locul aici. Nu știu să vă spun dacă pe termen mediu (...) sunt mari șanse să se schimbe, dar de votat trebuie să votăm și cred că votul trebuie să meargă către cel care îndeplinește cât mai mult din criteriile și așteptările pe care noi le avem. Însă speranțele mele nu sunt foarte mari că lucrurile într-un viitor scurt se vor schimba radical în bine”, a spus Udrea.

 

 

Vezi și:

Mare atenție, români! Riscați amenzi usturătoare sau chiar închisoare

Mare atenție! Schimbări radicale- Se dau amenzi pentru această faptă

EXCLUSIV Cazul Caracal, o lucrătură a Serviciilor? Surse din Poliție, în luna septembrie: ‘Înainte de alegeri, apare vreuna din fete’
Urmărește-ne pe social media
Facebook IconWhatsApp IconTelegram IconYouTube Icon
Google News
Articole Similare
Parteneri