Codrin Ștefănescu, revenire în forță pe Facebook: 'Cîțu cred că a făcut pe el! E un început de sfârșit'

Autor: Eugen Dinu, redactor

Publicat: 16-08-2021 11:08

Article thumbnail

Sursă foto: bugetul.ro

Codrin Ștefănescu, fost secretar general al PSD, a lansat un atac dur la adresa Coliției PNL-USR-PLUS-UDMR și la cea a premierului Florin Cîțu.


După dezvăluirile legate de perioada petrecută de Florin Cîțu în SUA, Ștefănescu întreabă „unde sunt amabasadorii ăia cu fără penali în gură toată ziua?”.


Unde sunt ambasadorii āia cu “fārā penali” in gurā toatā ziua? Cu statu’ de drept, jos ciuma roșie, luați mâna de pe justiție? Unde sunt reziștii și fundațiile sorosiste?


Tac toți mãlc! In rest, zãmbetul celor din foto, nu e a lor! Cîțu cred cā a fācut pe el! E doar o grimasā și forțare scrâjnitā printre dinți. E un început de sfãrșit, și-au început sā simtā asta!
”, spune Ștefănescu.

Codrin Ștefănescu a fost blocat pe Facebook, după o postare la adresa comunității LGBT.

Ar putea fi o imagine cu 2 persoane şi persoane în picioare

Vezi și

Soția șefului ‘Doi și-un sfert’ ia o felie din banii Armatei!

Polițiștii reacționează la dezvăluirea făcută de Bugetul.ro! ‘Efectul hărțuirii polițiștilor de USR-PLUS: Numeroase cereri de pensionare și numărul este în creștere!’

Date EXCLUSIVE! Val de pensionări în Poliția Română!
Explorează subiectul
Urmărește-ne pe social media
Facebook IconWhatsApp IconTelegram IconYouTube Icon
Google News
Articole Similare
Parteneri