Elena Udrea a început denunțurile! Împotriva cui a făcut plângere

Autor: Eugen Dinu, redactor

Publicat: 05-12-2018 11:36

Article thumbnail

Sursă foto: bugetul.ro

Fostul ministru al Turismului, Elena Udrea, și fosta șefă a Direcției de Investigare a Infracțiunilor de Criminalitate Organizată și Terorism (DIICOT), Alina Bica, au făcut o mișcare neașteptată în Costa Rica.


Udrea și Bica au depus o plângere împotriva judecătorului din san jose, pe motiv că le-a încălcat drepturile, pentru că le-a prelungit sentința pe un termen nelimitat, până la extrădarea acestora, anunță România TV.


Mai mult, potrivit avocatului Elenei Udrea din Costa Rica, cele două ar urma să acționeze autoritățile din țara central-americană la Curtea Europeană a Drepturilor Omului (CEDO).


Vezi și 
SURSE Motivul real al dezertărilor din PSD! Blatul făcut de Liviu Dragnea

Imagini în premieră! Cum arată vila ‘Umbrei’ lui Klaus Iohannis – Aceasta este locuința prădată de hoți de 1 Decembrie


Atenție! Sunt vizați acești pensionari. Ce document trebuie să trimiteți și de ce
Explorează subiectul
Urmărește-ne pe social media
Facebook IconYouTube IconTikTok Icon
Google News
Articole Similare
Parteneri