Gigi Becali îl desființează pe Liviu Dragnea: ''E cel mai mare criminal pe care l-a avut țara asta''

Autor: Ancuța Paraschivoiu

Publicat: 14-06-2018 08:48

Actualizat: 14-06-2018 08:45

Article thumbnail

Sursă foto: bugetul.ro

Patronul FCSB a comentat la Pro X ce s-a întâmplat pe Arena Națională. Gigi Becali, nașul Gabrielei Firea, susține că aceasta a făcut o mare greșeală și îl face vinovat pe Dragnea pentru huiduielile pe care le-a primit.


"Gabriela e fina mea, o iubesc și îmi pare rău pentru ea. Muncește mult și a schimbat multe în București. Dar a greșit. A greșit când s-a dus la mitingul PSD și s-a urcat pe scenă lângă Liviu Dragnea. Sărăca, asta nu înțelege ea. Orice om care se afișează cu Dragnea și e văzut la televizor cu el o să fie huiduit toată viața în România.


Dacă nu era la mitingul PSD, mitingul rușinii, nu pățea nimic. Era normal ca Firea să fie lângă Simona Halep. E primarul orașului și ea îi dă cheia. Ce mare lucru? Nu văd ceva greșit în asta. Dar ea a stat lângă Dragnea, la un metru de el.


Nu trebuie să te afli nici la 50 de metri de Dragnea. El e cel mai mare criminal pe care l-a avut țara asta. I-am dat mesaj și i-am spus că îmi pare rău de ea, că nu trebuia să meargă la mitingul mizeriei. Dar va trece peste, că e puternică", a declarat Gigi Becali la TV Pro X.


Vezi și Mircea Badea reacționează după atacurile lui Oreste: Ce va face realizatorul

O nouă dezvăluire „atomică” a lui Oreste: Ce înaltă funcție ar fi avut tatăl lui Mircea Badea


EXCLUSIV! Claudiu Manda șochează! Vrea să facă plângere penală împotriva lui Adrian Năstase și Ion Iliescu!? Cum îl umilește șeful Comisiei SRI pe colegul său Florin Iordache

Explorează subiectul
Urmărește-ne pe social media
Facebook IconWhatsApp IconTelegram IconYouTube Icon
Google News
Trending
Articole Similare
Parteneri