Vești proaste pentru Kanal D! Andreea Mantea a primit o altă ofertă și ar putea părăsi postul

Autor: Anca ANDREI, Redactor șef

Publicat: 11-03-2018 20:15

Actualizat: 11-03-2018 16:04

Article thumbnail

Sursă foto: bugetul.ro

După plecarea lui Mădălin Ionescu de la cârma emisiunii WowBiz, Andreea Mantea a rămas omul de bază. Chiar dacă Victor Slav a fost adus la înlocuitor al fostului său coleg, acesta nu reușește să se ridice la nivelul așteptărilor. Astfel că plecarea Andreei de la Kanal D ar fi o lovitură considerabilă pentru post.


Potrivit surselor
cancan.ro, bruneta are pe masă o ofertă foarte tentată de la Silvia Epure, producător de film și televiziune, care i-a făcut o propunere de colaborare pentru o serie care urmează să fie vândută gigantului Amazon.

Încă nu se știe dacă Andreea va accepta sau nu această propunere, însă șansele ar fi destul de mari, deoarece oferta este avantajoasă din punct de vedere financiar. Cele două se cunosc destul de bine, au lucrat împreună la mai multe emisiuni, printre care și “Nuntă cu surprize”. Andreea era moderatoarea acolo, iar Silvia, producătorul executiv. Cea din urmă este cunoscută pentru mai multe producții internaționale, printre care și filmul “Borderland“, o coproducție americano-mexicană în care a lucrat, ca producător, alături de celebrii actori Bruce Dern, nominalizat la Oscar, Peter Fonda, fratele lui Jane Fonda, dar și de regizorul premiat internațional Paul Street.


Citește și...

Care a fost cea mai virală știre despre Congresul PSD! Atracția de la CEX


Scandal MONSTRU! Kaufland RECIDIVEAZĂ! Ce s-a întâmplat AZI

Suma este FABULOASĂ! Ce avere ar fi avut, de fapt, milionara Israela Vodovoz, găsită decedată vineri

Explorează subiectul
Urmărește-ne pe social media
Facebook IconWhatsApp IconTelegram IconYouTube Icon
Google News
Articole Similare
Parteneri