Ministerul Apărării și Poliția Română au dezvăluit cine este în spatele rețelelor de social media, care gândește postările.
Oameni care nu au fost familiarizați cu platformele de social media, crează postările care apar pe conturile Ministerului Apărării și ale Poliției Române.
„Creăm produsele astfel încat sa fie potrivite pe specificul reţelei. Din iunie avem cont de tik tok care a ajuns până acum la 60.000 de urmăritori. (...) Dezvoltăm în permanenţă reţeaua de pagini a Ministerului Apărării Naţionale şi îi pregătim pe cei care fie ne vor lua locul, fie care administreaza acum pagini sociale ale MAPN. Înainte de asta, am fost ofiţer de intendenţă, mă ocupam de achiziţii si de partea de echipare si hrănire la un batalion din Ploieşti”, a declarat căpitanul Roxana Davidovits.
Conform căpitanului, cele mai de succes postări sunt cele „naturale”.
”Cum ar fi un home coming din Afganistan. Am avut o colegă care a ajuns acasă, a fost filmată de sora ei, am luat filmarea, am făcut un text, a avut un impact de 5 milioane de oameni”, a mai adăugat Roxana Davidovits.
Vezi și: Legea a fost adoptată! Puteți primi amenzi de mii de lei
‘Aripa’ Kovesi dă lovitura în România! Cătălin Predoiu i-a ‘predat’ Justiția
EXCLUSIV Lovitură în plin pentru români, în ziua în care Guvernul Orban a fost dărâmat! ANAF, la pământ!
S-a aflat totul! Ministerul Apărării și Poliția Română au dezvăluit
Sursă foto: bugetul.ro
Explorează subiectul
Trending

04 maiActual
Noile buletine, obligatorii din august 2031 pentru orice român. Ce date conțin

12:01Actual
Penny, anunț pentru clienții celor 200 de magazine. Să nu consume produsul lor, conține Listeria monocytogenes

04 maiExterne
Chirie decontată de stat cu peste 2.500 de lei. Părinții divorțați au acest beneficiu, într-o țară din UE

11:35Actual
Preț fix al energiei întreg anul 2026 și protecție pentru locuință cu „Electrica Verde Protect”

09:32Horoscop
Horoscop financiar: bani și carieră pentru 5 mai 2026 - Perseverență și construcție pe termen lung

14:20Politica
Moțiunea de cenzură. Rezultatul voturilor și ce va urma pentru Guvern UPDATE

04 maiEconomie
Proiectul reactoarelor nucleare modulare de la Doicești ar putea atrage finanțări de peste 6,5 miliarde de dolari din SUA

10:05Politica
Călin Georgescu, premier în viziunea AUR. Nicușor Dan: „E bun de titlu de ziar”

04 maiEconomie
Leul se depreciază accelerat și atinge noi minime istorice, euro aproape de 5,2 lei

11:06Economie
Avertisment dur de la Ministerul Economiei: Instabilitatea politică a costat România 10 miliarde de lei în 11 zile
Articole Similare

12:01Actual
Penny, anunț pentru clienții celor 200 de magazine. Să nu consume produsul lor, conține Listeria monocytogenes

11:35Actual
Preț fix al energiei întreg anul 2026 și protecție pentru locuință cu „Electrica Verde Protect”

04 maiActual
Noile buletine, obligatorii din august 2031 pentru orice român. Ce date conțin

04 maiActual
Curs valutar luni, 4 mai 2026

04 maiActual

