Reprezentanţi ai Inspectoratului pentru Situaţii de Urgenţă Bucureşti - Ilfov (ISUB - IF), ai Poliţiei Metrou şi cei ai Metrorex s-au întâlnit miercuri pe fondul evoluţiei cazurilor de îmbolnăvire cu Covid şi al urgenţelor medicale cu care s-a confruntat Metrorex în ultima perioadă, informează Agerpres.
Vezi și: Vouchere pentru milioane de români! Cine sunt beneficiarii și când veți intra în posesia lor
EXCLUSIV Războiul continuă! Gheorghe Piperea confirmă: Domnul Tudorache va face apel!
EXCLUSIV Guvernul Orban lasă o portiță larg deschisă STS-ului! Serviciul ar putea să aibă acces la contractele de muncă ale bugetarilor


















